MENU
Biuro Rekomendowane przez Bank PKO SA
FACEBOOK
NOWE ZMIANY W NASZEJ FIRMIE

Z przyjemno艣ci膮 chcieliby艣my poinformowa膰, i偶 w wyniku sta艂ego rozwoju Naszej Firmy oraz szerokiego zakresu 艣wiadczonych us艂ug z dniem 1 stycznia 2018r. powsta艂 nowy podmiot o nazwie Centrum Us艂ug Ksi臋gowych M&A sp. z o.o. sp贸艂ka komandytowa kt贸rego wsp贸lnikami s膮:

  • Maciej Brambor 鈥 dotychczasowy w艂a艣ciciel Biura Rachunkowe Maciej Brambor
  • Aneta Urbanowska 鈥 wieloletni pracownik Biura Rachunkowego Maciej Brambor
  • Centrum Us艂ug Ksi臋gowych M&A sp. z o.
z dniem 1 stycznia 2018r. wszyscy dotychczasowi pracownicy Biura Rachunkowego Maciej Brambor zostali pracownikami Centrum Us艂ug Ksi臋gowych M&A sp. z o.o. sp贸艂ka komandytowa.
STABILNY ZESP脫艁 DO艢WIADCZONYCH SPECJALIST脫W

98聽lat. Tyle w艂a艣nie do艣wiadczenia maj膮 wszyscy nasi pracownicy jednocze艣nie. To dzi臋ki niemu mo偶emy 艣wiadczy膰 nasze us艂ugi na najwy偶szym poziomie. Kompetencja i pe艂en profesjonalizm determinuj膮 wszystkie nasze dzia艂ania.

Biuro rekomendowane przez PKO BP SA

Od lipca 2013 roku do艂膮czyli艣my do elitarnego grona biur rekomendowanych przez PKO BP SA co 艣wiadczy o wysokim zaufaniu zar贸wno naszych klient贸w jak i instytucji zewn臋trznych.

Efektywna wsp贸艂praca

Od pocz膮tku naszej dzia艂alno艣ci nawi膮zali艣my sta艂膮 wsp贸艂praca z rekomendowanymi kancelariami prawnymi, kancelariami bieg艂ych rewident贸w oraz bankami.

ZAUFANIE ZDOBYWANE LATAMI

Od ponad 17 lat skutecznie prowadzimy dla naszych klient贸w wszelkie formy ksi臋gowo艣ci oraz obs艂ug臋 kadrowo – p艂acow膮 wspieranych przez system analiz indywidualnie dobranych do ka偶dego klienta.

Profil na Facebook’u

Odwied藕 nasz profil na Facebook’u gdzie znajdziesz informacje na temat bie偶膮cych zmian w przepisach podatkowych oraz pracy biura.
Wszystkim naszym Klientom proponujemy obs艂ug臋 w j臋zyku polskim i angielskim.

Maciej Brambor

maciej.brambor@cukma.pl
tel. 501 41 91 61
Prezes Zarz膮du

Aneta Urbanowska

aneta.urbanowska@cukma.pl
tel. 665 18 89 11
Wiceprezes Zarz膮du

Katarzyna Jelonek

katarzyna.jelonek@cukma.pl
sekretarka

Mirela Jan贸w

mirela.janow@cukma.pl
sekretarka

KADRY I P艁ACE

Magdalena Reszyc

magdalena.reszyc@cukma.pl
specjalista ds. kadr i p艂ac

Renata Go艂膮bek

renata.golobek@cukma.pl
specjalista ds. kadr i p艂ac

Martyna Niedzielska

martyna.niedzielska@cukma.pl
specjalista ds. kadr i p艂ac

Elwira 艁azarska

elwira.lazarska@cukma.pl
asystent ds. kadr i p艂ac

FINANSE I KSI臉GOWO艢膯

Jolanta Grosiak

jolanta.grosiak@cukma.pl
specjalista ds. ksi臋gowo艣ci

Ewelina Kulczycka

ewelina.kulczycka@cukma.pl
specjalista ds. ksi臋gowo艣ci

Marta Kasi艅ska

marta.kasinska@cukma.pl
specjalista ds. ksi臋gowo艣ci

Olga Ko藕bia艂

olga.kozbial@cukma.pl
specjalista ds. ksi臋gowo艣ci

Paula Jackiewicz

paula.jackiewicz@cukma.pl
pracownik biurowy