MENU
Biuro Rekomendowane przez Bank PKO SA
FACEBOOK
STABILNY ZESP脫艁 DO艢WIADCZONYCH SPECJALIST脫W

98聽lat. Tyle w艂a艣nie do艣wiadczenia maj膮 wszyscy nasi pracownicy jednocze艣nie. To dzi臋ki niemu mo偶emy 艣wiadczy膰 nasze us艂ugi na najwy偶szym poziomie. Kompetencja i pe艂en profesjonalizm determinuj膮 wszystkie nasze dzia艂ania.

Biuro rekomendowane przez PKO BP SA

Od lipca 2013 roku do艂膮czyli艣my do elitarnego grona biur rekomendowanych przez PKO BP SA co 艣wiadczy o wysokim zaufaniu zar贸wno naszych klient贸w jak i instytucji zewn臋trznych.

Efektywna wsp贸艂praca

Od pocz膮tku naszej dzia艂alno艣ci nawi膮zali艣my sta艂膮 wsp贸艂praca z rekomendowanymi kancelariami prawnymi, kancelariami bieg艂ych rewident贸w oraz bankami.

ZAUFANIE ZDOBYWANE LATAMI

Od ponad 17 lat skutecznie prowadzimy dla naszych klient贸w wszelkie formy ksi臋gowo艣ci oraz obs艂ug臋 kadrowo – p艂acow膮 wspieranych przez system analiz indywidualnie dobranych do ka偶dego klienta.

Profil na Facebook’u

Odwied藕 nasz profil na Facebook’u gdzie znajdziesz informacje na temat bie偶膮cych zmian w przepisach podatkowych oraz pracy biura.
Wszystkim naszym Klientom proponujemy obs艂ug臋 w j臋zyku polskim i angielskim.

Maciej Brambor

maciej.brambor@cukma.pl
tel. 501 41 91 61
Prezes Zarz膮du

Aneta Urbanowska

aneta.urbanowska@cukma.pl
tel. 665 18 89 11
Wiceprezes Zarz膮du

Martyna Niedzielska

martyna.niedzielska@cukma.pl
specjalista ds. kadr i p艂ac

Mirela Jan贸w

mirela.janow@cukma.pl
sekretarka

Paula Jackiewicz

paula.jackiewicz@cukma.pl
pracownik biurowy

Katarzyna Jelonek

katarzyna.jelonek@cukma.pl
sekretarka

Elwira 艁azarska

elwira.lazarska@cukma.pl
asystent ds. kadr i p艂ac

Jolanta Grosiak

jolanta.grosiak@cukma.pl
specjalista ds. ksi臋gowo艣ci

Magdalena Reszyc

magdalena.reszyc@cukma.pl
specjalista ds. kadr

Renata Go艂膮bek

renata.golobek@cukma.pl
specjalista ds. kadr